banner

banner
Showing posts with label Zrenjanin. Show all posts
Showing posts with label Zrenjanin. Show all posts

Sunday, October 15, 2017

ART KLUB - Nagybecskerek "Petőfi" MME - Exhibition 2017

 Exhibition





A kiállítás résztvevői: 
Antal Erzsébet, Balázs György,Berkeszel Ildikó,Duk Julija,Hallai Mihály,Huszár Rozália,Jelica Krpučin,Jovanović Dragoslav Drakče,Juhász István,Koszó Tamara,Kovács Hajnalka,Melegi Zsuzsanna,Milivojev Jelica,Ozegović Olga,Pálinkás Mária,Rásevity Rózsika,Ripszon István,Szabó Zoltán 

Thursday, October 6, 2016

Zrenjanin 2016 - MEETING OF SERBIAN PAINTER

XVI ZRENJANINSKI SUSRET SLIKARA SRBIJE





01. Mira Kukić – Kuća na bregu /Nagrada: Zlatna paleta/
02. Ana Berček – Boje jeseni / Nagrada: „Sloboda stvaranja – Dragutin Ančić“/
03. Zlata Kerečki - Moja ulica detinjstva /Pohvala XVI susreta/
04. Miroslav Krunić – Maljevik /Pohvala XVI susreta/
05. Sonja Stankov – Predah /Pohvala XVI susreta/
06. Radislava Bogaroški – Babatovo /Pohvala XVI susreta/
07. Blaženka Kaldesić Blagojević – Mir /Pohvala XVI susreta/
08. Boško Ivić – Borba /Pohvala XVI susreta/
09. Darinka Kerečki - Grad
10. Irena Karlečik - Bulke
11. Šarika Erlih – Plavi leptir
12. Jelka Stojkov - Ivanjdanski venac
13. Ljiljana R. Knezević - Uvek zajedno
14. Sanja Stankov – To sam ja
15. Bogdan Borombožin - Polje suncokreta
16. Zorica Hristić – Hrist
17. Vesna Marić - Svetlo u tunelu
18. Ljubica Amidžić - Raspevanost
19. Marija Đerić – Bez naziva
20. Dragana Rajković - Petrovaradinski rit
21. Branko Adamov - Kad ljudskost zametne svoj trag
22. Radoje Stanković - Zimski motiv
23. Žužana Egić - Božur
24. - Srbica Krstić - Put u beskraj
25. Sanja Papuga Anđelić – Razmišljanja
26. Ljiljana Kovačević - Svetla velegrada
27. Sofija Škorić – Žaklina
28. Marta Sabo - Bambusi
29. Gordana Manigoda – Mishon
30. Nikola Pirković - Bez naziva
31. Mira Jovanović - Tišina
32. Bela Ponižil – Na reci
33. Mitana Barbulov Kalendarova – Narovi
34. Željko Reljić – Krst
35. Hajnalka Kovač - Portret II /ugljen/
36. Slavica Kikinđanin - Bez naziva
37. Rada Isakov - G-đa u fotelji
38. Momčilo Stefanović - Krovovi
39. Olgica Kovačević - Izvori rađanja
40. Slavica Ergelašev - Muzika u vrtu
41. Duško Simat – Bivak
42. Ljubica Vukov Mihajlo - Sutra dolazi
43. Đerđ Balaž – Jabuka
44. Tanja Većkalov - Bezuslovna ljubav
45. Vojin Mraković - Opaklija i begeš
46. Miroslav Munižaba - Dvoličnost
47. Anica Topalov – Molitva
48. Ljiljana Jovanović Tešin - Vesnici proleća
49. Janko Paroškaj - Đeram i konji
50. Julija Duk - Umorni barba
51. Gordana Zaklan - Jutro
52. Branka Vujnović - Stara maslina
53. Mira Damjan- Nevesta
54. Ljiljana Kuzmanović - Osama
55. Nataša Jovanov - Rajski vrt
56. Janko Laco - Savršeni mir
57. Svetlana Bojanić - Midnight Recall
58. Miroslava Misčević - Primorski motiv
59. Jasmina Baroš – Futog
60. Sonja Jovanov - San
61. Jelica Stojić – Trešnje
62. Vesna Cvetkov - Umreženi I
63. Slavica Antonović - Dama sa crvenom kosom i šeširom
64. Mirjana Pancić - Serija 13

_________________________________________________________
More PHOTOS

Friday, July 1, 2016

Zrenjanin 2016 - XIV Salon of Miniatures "ZRNO"

XIV Salon of Miniatures


XIV Salon Minijature "ZRNO" Zrenjanin 2016



XIV SALON MINIJATURE ZRNO ZRENJANIN 2016
Selektor XIV Salona Minijature Zrno 2016. Bogdan Đorić akademski slikar i likovni pedagog iz Zrenjanina.
Na konkursu je ušestvovalo ukupno 53 likovnih staralaca sa 93 radova.
Spisak izloženih radova:
01. Bogdan Borombožin – Zrenjanin
Plavo polje – ulje /POHVALA XIV SALONA MINIJATURE/
02. Spomenka Stojanov – Zrenjanin
Balerina I – pastel
03. Branka Vojnović – Novi Sad
Tuga – akvarel
04. Branka Vojnović – Novi Sad
Nadanje – akvarel
05. Marija Maja Besermenji – Novi Sad
Maslačak – akvarel
06. Mira Jovanović – Bačka Palanka
Trešnjiin cvet – akvarel
07. Mira Jovanović – Bačka Palanka
Bambo – akvarel / POHVALA XIV SALONA MINIJATURE/
08. Erlih Šarika – Zrenjanin
Čudesna priroda – pastel
09. Jevrosima Lukić – Beograd
Bez naziva I – akvarel
10. Jevrosima Lukić – Beograd
Bez naziva II – akvarel
11. Olgica Kovačević – Zrenjanin
Blizanci – komb.tehnika
12. Olgica Kovačević – Zrenjanin
Ptica kraljica – komb.tehnika
13. Jelena Milić – Novi Sad
Bez naziva – akvarel
14. Gordana Zaklan – Novi Sad
Letnji put – akvarel
15. Gordana Zaklan – Novi Sad
Buđenje – akvarel
16. Ognjen Pomorišac – Beograd
Hermasfrodit – asamblaž
17. Maja Ječmenica Jurić – Zrenjanin
Višnja – ulje
18. Radoje Stanković – Novi Sad
Naoblačenje – akvarel
19. Radoje Stanković – Novi Sad
Oblaci i Dunav – akvarel
20. Tatjana Petrović Karabašević – Majdanpek
Zrenjanin – akvarel
21. Srbica Krstić – Novi Sad
Zalazak I – akvarel
22. Srbica Krstić – Novi Sad
Zalazak II – akvarel
23. Slobodan Eremić -Zrenjanin
Inspiracija – komb.tehnika
24. Julija Duk – Zrenjanin
Razigrani poni II – komb.tehnika
25. Zlatomir Kirćanski – Zrenjanin
Prizor – komb.tehnika
26. Zoran Paunović Dorotej – Zrenjanin
Vizantija – ulje
27. Zoran Paunović Dorotej – Zrenjanin
Četvorolist – ulje /DRUGA NAGRADA XIV SALONA MINIJATURE/
28. Anica Topalov – Zrenjanin
Stav – biljni kolaž
29. Boško Ivić – Zrenjanin
Siesta – skulptura u drvetu
30. Radislava Bogaroški – Zrenjanin
Devojka u ruži – ulje
31. Radislava Bogaroški – Zrenjanin
Konjanik – ulje
32. Antun Krulić Braco – Sombor
Labudovi – ulje
33. Hajnalka Kovač – Zrenjanin
Twist I – batik /POHVALA XIV SALONA MINIJATURE/
34. Janko Laco – Zrenjanin
Bez naziva – akvarel
35. Janko Laco – Zrenjanin
Trešnje – akvarel
36. Duško Simat – Zrenjanin
Nautilus – mesing, obrada
37. Duško Simat – Zrenjanin
Meteorit – kamen, obrada /TREĆA NAGRADA XIV SALONA MINIJATURE/
Slavica Kikinđanin – Zrenjanin
38.San o snovima – komb.tehnika
39.Dolazak – komb.tehnika
40. Vojin Mraković – Zrenjanin
Grudnjak – ulje
Milica Tošić Isakov – Zrenjanin
41.Mrtva priroda – ulje
42. Igra – ulje
43. Sofija Škorić – Zrenjanin
Ženski akt – akril
Jelica Stojić – Zrenjanin
44.Bulke – akvarel
45. Bulka – akvarel
46. Branka Panić – Sombor
Mama – enkaustika
Ljiljana Kovačević – Novi Sad
47.Magnolija – akvarel
48.Grančica – akvarel
49. Sonja Stankov – Zrenjanin
Studija žene – akril
50. Sonja Stankov – Zrenjanin
Bez naziva – akril / POHVALA XIV SALONA MINIJATURE/
51. Saša Lovrenov – Sombor
Admiral – komb.tehnika
52. Nada Ćurčija – Zrenjanin
Prozori – dvostruki diptih – komb,tehnika /PRVA NAGRADA XIV SALONA MINIJATURE/
53. Zdravko Borojević – Sombor
Jabuke – ulje
54. Milan Momčilović – Sombor
List – akril na gipsu
55. Đurđina Đina Marković – Sombor
Mačka I – ulje
56. Miroslav Kolar – Sombor
Daleka sećanje – ulje
Vesna Cvetkov – Zrenjanin
57.Kombinacija I – komb.tehnika
58.Kombinacija II – komb.tehnika
59. Ana Berček – Novi Sad
Rajska ptica – akvarel
60. Ana Berček – Novi Sad
Lotos – akvarel /POHVALA XIV SALONA MINIJATURE/
Biljana Nikolić – Ruma
61. Impresija I – akvarel
62. Impresija II – akvarel
Momčiko Dabanović – Novi Sad
63. Kokice – akvarel
64.Petao – akvarel
65. Mira Damjan – Zrenjanin
Bez naziva – akril / POHVALA XIV SALONA MINIJATURE/
66. Danica Lalović – Zrenjanin
Zamka I – akril
67. Milorad Rađenović Đene – Sombor
Beli krov – akril na kartonu
Zoran Markov – Zrenjanin
68.Bez naziva I – akvarel
69. Bez naziva II – akvarel
Tihomir Vuković – Zrenjanin
70.Čamci – pastel
71.Jabuka – pastel
72. Milica Lukić – Sombor
Jabuka na stalku – ulje
73. Miloš Savić – Zrenjanin
Poslče zamora – ulje
74. Zorica Stanić – Zrenjanin
Pejzaž – akvarel
Ljiljana Jovanović Tešin – Zrenjanin
75. Suton – paste
76. Buket - pastel
______________________


#ArtsOnMyMind

Sunday, May 1, 2016

Zrenjanin 2016. April 28 Duhovni Centar - Exhibition of Paintings

Duhovni Centar Zrenjanin





Izložba slika članova umetničkog ateljea Duhovnog centra "Prepodobni Rafailo Banatski" 28. 04. 2016. godine
Organizacija i postavka izložbe: Aleksandar Kačar.
01. Una Milovac
02. Una Milovac
03. Mira Damjan
04. Slavica Kikinđanin
05. Đurđica Vujanov
06. Ljubinka Nikolić
07. Mila Tešin
08. Đurđica Vujanov
09. Jagoda Nikolić
10. Marija Đerić
11. Sonja Stankov
12. Sonja Stankov
13. Mira Damjan
14. Vera Pandurov
15. Mihaela Ardeljan
16. Hajnalka Kovač (Silk Painting)
17. Hajnalka Kovač (Silk Painting) 
18. Hajnalka Kovač (Silk Painting)
19. Hajnalka Kovač (Silk Painting)
20. Maja Živojinov 
21. Tamara Živojinov 
22. Tamara Živojinov 
23. Marija Nikić 
24. Tihomir Vuković
25. Draško Čvarkić
26. Draško Čvarkić
27. Zlatomir Kirćanski
28. Andreja Nikolić
29. Marija Nikić
30. Andreja Nikić
31. Danka Radovančev
32. Varga Emilija
33. Varga Emilija
34. Zlatomir Kirćanski
35. Maja Živojinov
36. Jagoda Nikolić
37. Sonja Stankov
38. Sanja Stankov
39. Mila Tešin
40. Radislava Bogaroški
41. Šarika Erlih
42. Radislava Bogaroški
43. Spomenka Stojanov
44. Spomenka Stojanov
45. Radmila Milin
46. Dubravka Nikolić
47. Vera Pandurov
48. Mihaela Ardeljan
49. Olgica Kovačević
50. Olgica Kovačević
51. Mira Damjan
52. Slavica Kikinđanin
53. Sonja Stankov
54. 
55. Radmila Milin
56. Marija Đerić


#ArtsOnMyMind

video

video

TubeBuddy

TubeBuddy

Blogger news

Art

Art

Fliiby

Fliiby

Old Budapest

Old Budapest

Film Trailers World

Film Trailers World

Find us on Facebook

Funny T-Shirts